KıbrısPEARL RESIDENCE

PEARL RESIDENCE

Akdeniz’in mavi sularına komşu olup yeni hayatınızın huzur ve güzelliğini hissetmeye hazır mısınız? Yenilik ve kalite vizyonuyla inşa edilen yeni Pearl Residence projemizde tüm üniteler fonksiyonel ve özgün bir mimari anlayışıyla, yaşam kalitenizi artırmak için hazırlandı.

Kuzey Kıbrıs’ın en güzel sahili olan, Gazimagusa şehir merkezine 10 dakika mesafedeki Long Beach bölgesinde bulunan Pearl Residence size kıyı şeridinin tüm avantajlarını bir arada sunuyor: masmavi  berrak bir deniz, upuzun bir kumsal, yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor alanları, çocuk oyun parkları, piknik alanları ve daha fazlası… Aynı çatı altında toplanan kaliteli ve güvenli bir ortamla modern yaşam tarzı, size huzurlu ve mutlu yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor.

Sea Pearl Residence, 150 m2-170 m2 kapalı alana sahip toplam 52 villanın yanısıra, geniş yeşil alanlar, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve site güvenliğinin bulunduğu bir tesistir.

Geniş bahçelerle çevrelenmiş villanızda hayat boyu sürecek tatilinizin tadını çıkarabilir, geniş balkonunuzda sevdiklerinizle yaşadığınız anları güzel anılara dönüştürebilirsiniz.

Sea Pearl Residence projemizde, villaların yanısıra 1+1 ve 3+1 deniz manzaralı dairelerden oluşan 2 blok da bulunmaktadır.

Özel bahçeli, geniş balkonlu villaları ve deniz manzaralı daireleriyle şu anda Long Beach’in en popüler tatil ve yatırım tesisi olan Sea Pearl Residence’ta yeni hayatınıza ilk adımınızı atmak için lütfen bize ulaşın.

Bilgi Edinme Formu

TOP