KİRALIKTatil Evleri

Kiralık Tatil Evleri

Siz de özel sakin kumlarda yerinizi alın ve beş yıldızlı huzurla kendinizi şımartın. Sizlere Kiralık Tatil Evlerimizde kaliteli yaşam tarzını sunuyoruz. Güneşin, denizin, kumun sonsuzluğunda, kendi huzurunuza, dinginliğinize ve konforunuza ulaşmanızı sağlamak için yola çıktık.

Akdeniz’in en temiz denizi, altın sarısı bir kumsal, oksijeni bol tertemiz bir hava, doğal ve sağlıklı Akdeniz yemekleri, sevdikleriniz için güvenli, sakin ve huzurlu yepyeni bir hayat… Hayal değil, gerçek olmasına çalışıyoruz… Kıbrıs Global aracılığıyla, Akdeniz’in en güzel adasında, bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle ev sahibi olabilir; ya da sevdiklerinizle bu hayatı tatmak için kısa süreli tatiller organize edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz yeni hayatınızın sizi Kıbrıs’ta beklediğine inanıyoruz ve sizleri bu güzellikleri yaşamaya davet ediyoruz.

Akdeniz'in incisi Kıbrıs'ın en güzel sahillerinden birine sadece 1 dakika uzaklıktasınız. Yaklaşık 1.5 km boyunca uzanan Long Beach'te masmavi berrak bir denize nazır ince kum plajda güneşin tadını çıkarabilir, size özel apart dairelerimizde 5 yıldızlı otel konforu yaşarken, hemen evinizin yanıbaşındaki havuzlarda siz ve aileniz güzel vakit geçirebilirsiniz. Gündüzleri doğal ve tarihi güzelliklerle dolu Kıbrıs'ı gezerken, sabahın ilk ışıklarına kadar da renkli gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Yerli ve yabancı, elit misafirlerimizle paylaştığınız tesisimizde hayalinizdeki tatili yapabilmeniz için sizleri bekliyoruz. Long Beach Tatil Evleri, birbirine komşu 3 kompleksten oluşmaktadır. Herhangi bir komplekste konaklayan misafirlerimiz diğer komplekslerde bulunan havuz ve sosyal imkanlardan da faydalanabilmektedirler.

Bir tatilde istediğiniz her şey elinizin altında. Havuza açılan bir daire, sadece 1 dakikalık yürüyüş sonunda kum plaj, tertemiz deniz, bisiklet ve yürüyüş yolları, açık hava spor alanları, çocuklar için oyun parkları. Market ve Restaurant ise hemen yanıbaşınızda.

Oda Tipleri

Bilgi Edinme Formu / Kiralık Tatil Evleri

TOP