Tatil hissinin verdiği ENERJİ, HUZUR ve MUTLULUK, altın bir kumsal ve masmavi bir deniz ile birleşince ortaya LONG BEACH’in eşsiz güzelliği çıkıyor.
Her yerden bir ev sahibi olunabilir ama herkes BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanı başında bir eve sahip olamaz.
Sadece manzarada  kalmayacak bir DENİZ KEYFİ için, siz de evinizin bu eşsiz güzelliğe komşu olmasını istemez misiniz?

HERKESİN RUHUNA HİTAP EDEN KUMSALI VE DENİZİ İLE LONG BEACH… 

Long Beach , Mağusa ve İskele Boğaz arasında 4 km uzunluğunda , inanılmaz güzellikte ve durulukta bir kıyı şerididir. Son zamanlarda LONG BEACH, aşağıda okuyacağınız nedenlerden dolayı sayısız avantajı ile ön plana çıkarak TATİL ve YATIRIM merkezi olarak dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır.

Gelin “Neden LONG BEACH?” sorusunu birlikte yanıtlayalım
LONG BEACH’İN KONUMU

Dinlenme, tatil ve huzurlu bir yaşam için en uygun konumda bulunan LONG BEACH bölgesinde, hem şehre yeterince yakın, hem de yeterince uzak olacaksınız. Şehir trafiğinden, yoğunluğundan, stresinden sıyrılıp NEFES ALMAK istiyorsanız, LONG BEACH sizin için DOĞRU ADRES olacak.

  • İskele Boğaz’a 5 dk mesafede
  • Ercan Havaalanına 35 dk mesafede
  • Salamis Harabelerine 5 dk mesafede
  • Lefkoşa’ya 40 dk mesafede
  • Mağusa’ya 10 dk mesafede
  • Girne’ye 55 dk mesafede

Oteller cenneti Bafra’ya 20 dk mesafede

Long Beach’te konut sahibi olan herkes kazanacak.

Kıbrıs Global olarak,Long Beach bölgesinde deniz manzaralı apartman daireleri, müstakil evler, yazlık konutlar, tripleks villa projeleri ve parselasyon projeleri ile çeşitli ihtiyaçların karşılanabileceği havuzlu ve bir çok aktivite alanlarının yer aldığı projelerimiz ile size bir ömür boyu tatil yapabileceğiniz, karlı yatırım fırsatları sunuyoruz.
Long Beach sahil şeridinde, doğal çevrenin ve kıyıların korunarak geliştirilmesini hedefleyen çalışmalar kapsamında alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup, yapısal mekânların ve çevrenin geliştirilmesi için girişimler yapılıyor.

LONG BEACH’DE SAĞLIKLI YAŞAM VE HUZUR SİZE BİRKAÇ DK. UZAKLIKTA
Long Beach Sahil projesi kapsamında 1.8km uzunluğunda araç trafiğine tamamen kapatılmış yürüyüş ve bisiklet yolları yapıldı. Bunun yanı sıra aynı proje içerisinde,bisiklet ve yürüyüş yolları çevresinde, açık hava spor aletleri, çocuklar için oyun alanları, peyzaj ve yeşillendirme çalışmaları yapılarak bu aktivitelerden tüm Kıbrıs Globalmüşterilerinin ücretsiz olarak faydalanması amaçlandı

KÜLTÜREL ETKİNLİKLER VE FESTİVALLER
İskele belediyesinin her sene düzenlediği Festival kapsamında pek çok sahne gösterileri, konserler, etkinlikler sahne alıyor. Ayrıca bu seneden itibaren artık İskele Festivalinin Long Beach  Sahilde yapılması kararı alındı.İskele Festivalinin yanı sıra, Mağusa Festivali kapsamında her sene Salamis Harabelerinde gerçekleştirilen çeşitli konserler, dans gösterileri, tiyatrolar  gibi sanatsal aktiviteleri de Kıbrıs Global müşterileri sadece 5 dk  uzaklıktan takip edebilecekler.

KARLI YATIRIM BÖLGESİ OLARAK LONG BEACH
Kıbrıs Global’in temsilcisi olduğu 4 büyük site projesi  ile  2 büyük parselasyon projesinin bulunduğu Long Beach bölgesi,yatırımcılara sunduğu her sene % 10 ‘luk prim garantisi ile doğru zamanda doğru projeye yatırım yapmanın avantajlarını kazandırmaya fırsat veriyor. Tüm bu yatırımlara bölgenin güzelliği de eklenince bölgedeki arsa ve konut  fiyatları her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Kısacası hem TATİL hem de YATIRIMDA KARLI ÇIKMAK isteyenler, Kıbrıs Global  sayesinde LONG BEACH ‘de yerini alıyor.

 

Aklınıza Takılan Tüm Sorular için bizi arayın:  +90 545 302 5601