Home / All Posts / Satılık / Denize Sıfır Tatil Evleri

Denize Sıfır Tatil Evleri

Adanın muhteşem deniziyle iç içe olacağınız yeni denize sıfır tatil evlerimizde siz de mesafeleri kaldırın. Size özel sakin kumlarda yerinizi alın ve beş yıldızlı huzurla kendinizi şımartın. Kıbrıs’ta değil, Kıbrıs’ı doya doya yaşamak için siz de yeni evlerimizde yerinizi alın. Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde denize sıfır 102.000 m2 arazi üzerine 65.000 m2 peyzaj alanı üzerine
More Information
  • Customer: Edit
  • Categories: Satılık
  • Date post: 2 hours ago

Adanın muhteşem deniziyle iç içe olacağınız yeni denize sıfır tatil evlerimizde siz de mesafeleri kaldırın. Size özel sakin kumlarda yerinizi alın ve beş yıldızlı huzurla kendinizi şımartın. Kıbrıs’ta değil, Kıbrıs’ı doya doya yaşamak için siz de yeni evlerimizde yerinizi alın.

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde denize sıfır 102.000 m2 arazi üzerine 65.000 m2 peyzaj alanı üzerine kurulu tatil evlerimiz, bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen ve Kıbrıs’ı en yalın haliyle hissetmenize imkan veren bir yaşam hayaliyle tasarlandı.

Sadece evlerin içinde değil evlerin dışında geçirilecek zamanın da ustalıkla kurgulandığı tatil evlerimiz, size çevrenin doğal dokusunu konforla buluşturan huzurlu ve güvenli bir hayat sunuyor.

Tatil evlerimizde açık havuzdan çocuk havuz ve oyun alanlarına, saunadan fitness salonuna, otoparktan güvenliğe kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Bilgi Edinme Formu

Ad Soyad (gerekli)

E posta (gerekli)

Telefon Numarası

Ödeme Şekli

Not

Benzer İçerikler

Free WordPress Themes, Free Android Games